I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

WITAMY W NASZEJ SZKOLE

Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie internetowej Polskiej Szkoły  im. Św. Rafała Kalinowskiego, mieszczącej się przy klasztorze OO. Karmelitów Bosych w Munster, IN.

ZAPRASZAMY!

Świado­mość włas­nej przeszłości po­maga nam włączyć się w długi sze­reg po­koleń, by prze­kazać następnym wspólne dob­ro - Ojczyznę.

Droga pani Barbaro,

Z okazji Jubileuszu Pani urodzin, w imieniu dyrekcji, nauczycieli, zarządu szkoły oraz uczniów i rodziców Polskiej Szkoły im. św. Rafała Kalinowskiego składamy pani najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, uśmiechu oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Przy tej okazji z całego serca dziękujemy za wieloletnią pracę i poświęcenie w założeniu i rozwoju naszej Polskiej Szkoły.

W niedzielę 12-go stycznia  zostało zorganizowane przyjęcie urodzinowe - NIESPODZIANKA z okazji 90-tych urodzin dla pani Barbary Pawłowskiej.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

18 styczeń -Szkolne Jasełka / 11 rano

1 Luty -   Wywiadowki 12:15

8 Luty -   Zabawa Szkolna

21 Marzec - Dzień Zarządu Szkoły

4 Kwiecień - Wizyta Zajączka                                                       wielkanocnego

Droga Krzyżowa / 11:30 am

4-5 Kwiecień - Bale Sale (sobota i

niedziela)

25 Kwiecień - Dzień Mamy i Taty / 11:00

2 Maj - Wyjazd na Paradę do Chicago

17 Maj - Zakończenie Roku Szkolnego / Msza                   12:00

NASZ ADRES I TELEFON

Polish School of St. R. Kalinowski

P.O. Box 3421

Munster, IN 46321

W sprawach dydaktycznych Szkoły

Małgorzata Czachor

Tel. 708-212-6901

W sprawach organizacyjnych Szkoły

Prezes Zarządu

Monika Otworowski

Tel. 630-276-6764

Email: swkalinowski@gmail.com

KONKURSY I CIEKAWOSTKI SZKOLNE

W Millennium Park w Chicago Para Prezydencka spotkała się z przedstawicielami Polonii mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki. To najważniejsze wydarzenie polonijne na świecie w roku 100-lecia odzyskania niepodległości.

Prezydent Andrzej Duda i uczeń klasy siódmej Adrian Panasewicz

Zwycięzca naszego szkolnego konkursu na najlepsze zdjęcie z pierwszego Dnia w Polskiej Szkole...

Jest nim Jakub Kobylarczyk z klasy 4
i w nagrodę otrzymał katrę o wartości $25 do DQ 🍦