Kronika

Rok Szkolny 2019-2020

6wiersz_z_tornistrem_do_szko_y_autor_m._

Dzień Gier i Zabaw

IMG_20190921_102027790.jpg

24th Annual Polish-American Heritage Month Celebration at Pulaski Park in Calumet City

m_DSC_0348.jpg
m_DSC_0381.jpg

Pasowanie Pierwszoklasistów

pasowanie.jpg
m_DSC_0560_edited.jpg
m_DSC_0555_edited.jpg
m_DSC_0532_edited.jpg
m_DSC_0536_edited.jpg
m_DSC_0546_edited.jpg
m_DSC_0543_edited.jpg
m_DSC_0557_edited.jpg
m_DSC_0553_edited.jpg
m_DSC_0551_edited.jpg
m_DSC_0526_edited.jpg
m_DSC_0529_edited.jpg
m_DSC_0537_edited.jpg
m_DSC_0523.jpg
m_DSC_0540_edited.jpg
m_DSC_0545_edited.jpg
m_DSC_0549_edited.jpg

Dzień Patrona Szkoły

m_DSC_0568.jpg
m_DSC_0562.jpg
m_DSC_0603.jpg

SPRZEDAŻ CIASTA

20200325_183512.jpg
Bake Sale - Flyer (1)-page-001.jpg

Wigilia Zarządu i Nauczycieli

20191207_162725.jpg
bc97346c.gif

Wizyta św. Mikołaja

prezent-bozonarodzeniowy-ruchomy-obrazek
m_WigiliaMunster2019-6003.jpg
cadeau42.gif

Wigilia Szkolna

m_WigiliaMunster2019-6061.jpg
unnamed.gif

Jasełka

stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_choink
Jaselka2020-6497 (1).jpg

Zabawa Szkolna

Konkurs "Pięknego Czytania"

-6549050183973547653.jpg
unnamed (2).jpg

Przedszkole                                               

Miejsce I Maya Sularski

Miejsce II Tomasz Maksym

Miejsce III Elizabetta Krivickas

Wyróżnienie: Nina Skrzyniarz

Zerówka

Miejsce I Patryk Jedynak

Klasa 1

Miejsce I Zofia Maksym

Miejsce II Carolina Konieczny

Miejsce III Jakub Krupa

Wyróżnienie: Julia Traciak

Klasa 2

Miejsce I Victor McClure

Miejsce II Alexander Slon

Miejsce III Erik Jedynak

Wyróżnienie: Oskar Przybysz

Klasa 3

Miejsce I Tomasz Przybysz

Miejsce II David Dudzik

Miejsce II Kevin Otworowski

Miejsce III Adam Zapata

Klasa 4

Miejsce I Jessica Slon

Miejsce II Patrick Sobula

Miejsce III Jacob Kobylarczyk

Wyróżnienie: Izabela Jankech

Wyróżnienie : Tomasz Krzysztofiak

Klasa 5

Miejsce I Victoria Schilling

Miejsce II Eliza Trybula

Miejsce III Edyta Krzysztofiak

Wyróżnienie: Jakub Ferek

Klasa 6

Miejsce I Sebastian Rzadkosz

Miejsce II Wiktoria Przybysz

Miejsce II Kyle Otworowski

Miejsce III Emilia Franos

Wyróżnienie: William Orban

Klasa 8

Miejsce I Emilia Fezatt

Miejsce II Jakub Orzel

Miejsce III Ewelina Julecka

Wyróżnienie: Evelyn Matson

Klasa 1 lic.

Miejsce I Adrian Panasewicz

Miejsce II Natalie Orban

Komunikat Nr 5 (1)-page-001.jpg
3UJuGgIVIATV.gif
image1_edited.jpg
ifxadca91cbfc1304a0_flaga_gif.gif
Konsulat-Generalny-RP-2020-Maj.jpg
ifxadca91cbfc1304a0_flaga_gif.gif
20160907_133823
20160421_123411-1
20160421_123222-1
20160416_150104-1
20160416_145050-1
20160416_145009_001-1